Reference klientů

Petra Hladíková mi během posledního roku pomohla zrealizovat prodej nemovitosti kousek od Prahy. Jelikož žiji trvale v zahraničí a časově jsem nezvládala pravidelně jezdit do Prahy, ocenila jsem nejen veškeré běžné realitní záležitosti, ale i záležitosti mimo její pracovní náplň. Petra například zrealizovala všechno potřebné ohledně energetiky, vody a zavádění kanalizace, daní z nemovitostí a komunikace s ostatními službami jako architektonická firma, stavební a finanční úřady. Vysoce profesionální, spolehlivá a velmi pečlivá realitní makléřka, která ví přesně co, jak a kdy zařídit. Její flexibilita a schopnost vyjít svým klientům vstříc je úžasná a klienti jsou pro ni vždycky prioritou. Po mé roční spolupráci s Petrou bych skutečně mohla napsat román o brilantní službě, která mi byla poskytnuta a bez které bych byla ztracená. Nejvíce ze všeho si vážím lidskosti a její odhodlanosti pomáhat lidem často ve velmi obtížných situacích. Budu této skvělé makléřce navždycky vděčná a doporučuji jí každému kdo chce perfektní služby.

 

Petra Gorham

S paní Petrou Hladíkovou jsem se seznámila při prodeji našeho bytu v lokalitě Praha 6-Dejvice v roce 2012. Již od první chvíle mi bylo velmi sympatické její seriózní a upřímné jednání, klidný hlas, ochota vše znovu a znovu vysvětlit. Bylo patrné, že má za sebou již mnohé zkušenosti a celým procesem prodeje nás provedla velmi profesionálně. Vždy byla ochotná konzultovat mé dotazy po telefonu či mailem.

I dnes, po 2 letech od prodeje bytu, mám-li v oblasti realit nějakou otázku, obracím se s důvěrou na ni a jsem si jistá, že v případě budoucí potřeby změny bydlení, se opět svěřím do jejích pečujících rukou. Petru Hladíkovou vřele doporučuji jako velmi schopnou realitní makléřku!

 

Klára Treglerová

Realizované zakázky

            AD Homes                               adhomes@adhomes.cz                               tel.: +420 724 015 763