Reference klientů

Petra Hladíková mi během posledního roku pomohla zrealizovat prodej nemovitosti kousek od Prahy. Jelikož žiji trvale v zahraničí a časově jsem nezvládala pravidelně jezdit do Prahy, ocenila jsem nejen veškeré běžné realitní záležitosti, ale i záležitosti mimo její pracovní náplň. Petra například zrealizovala všechno potřebné ohledně energetiky, vody a zavádění kanalizace, daní z nemovitostí a komunikace s ostatními službami jako architektonická firma, stavební a finanční úřady. Vysoce profesionální, spolehlivá a velmi pečlivá realitní makléřka, která ví přesně co, jak a kdy zařídit. Její flexibilita a schopnost vyjít svým klientům vstříc je úžasná a klienti jsou pro ni vždycky prioritou. Po mé roční spolupráci s Petrou bych skutečně mohla napsat román o brilantní službě, která mi byla poskytnuta a bez které bych byla ztracená. Nejvíce ze všeho si vážím lidskosti a její odhodlanosti pomáhat lidem často ve velmi obtížných situacích. Budu této skvělé makléřce navždycky vděčná a doporučuji jí každému kdo chce perfektní služby.

 

Petra Gorham

S paní Petrou Hladíkovou jsem se seznámila při prodeji našeho bytu v lokalitě Praha 6-Dejvice v roce 2012. Již od první chvíle mi bylo velmi sympatické její seriózní a upřímné jednání, klidný hlas, ochota vše znovu a znovu vysvětlit. Bylo patrné, že má za sebou již mnohé zkušenosti a celým procesem prodeje nás provedla velmi profesionálně. Vždy byla ochotná konzultovat mé dotazy po telefonu či mailem.

I dnes, po 2 letech od prodeje bytu, mám-li v oblasti realit nějakou otázku, obracím se s důvěrou na ni a jsem si jistá, že v případě budoucí potřeby změny bydlení, se opět svěřím do jejích pečujících rukou. Petru Hladíkovou vřele doporučuji jako velmi schopnou realitní makléřku!

 

Klára Treglerová

Naše hodnocení na najisto.cz

Realizované zakázky

            AD Homes                               adhomes@adhomes.cz                               tel.: +420 724 015 763