Klienti o spolupráci Ad HOMES napsali:

Petra Hladíková mi během posledního roku pomohla zrealizovat prodej nemovitosti kousek od Prahy. Jelikož žiji trvale v zahraničí a časově jsem nezvládala pravidelně jezdit do Prahy, ocenila jsem nejen veškeré běžné realitní záležitosti, ale i záležitosti mimo její pracovní náplň. Petra například zrealizovala všechno potřebné ohledně energetiky, vody a zavádění kanalizace, daní z nemovitostí a komunikace s ostatními službami jako architektonická firma, stavební a finanční úřady. Vysoce profesionální, spolehlivá a velmi pečlivá realitní makléřka, která ví přesně co, jak a kdy zařídit. Její flexibilita a schopnost vyjít svým klientům vstříc je úžasná a klienti jsou pro ni vždycky prioritou. Po mé roční spolupráci s Petrou bych skutečně mohla napsat román o brilantní službě, která mi byla poskytnuta a bez které bych byla ztracená. Nejvíce ze všeho si vážím lidskosti a její odhodlanosti pomáhat lidem často ve velmi obtížných situacích. Budu této skvělé makléřce navždycky vděčná a doporučuji jí každému kdo chce perfektní služby.

Petra Gorham

S paní Petrou Hladíkovou jsem se seznámila při prodeji našeho bytu v lokalitě Praha 6-Dejvice v roce 2012. Již od první chvíle mi bylo velmi sympatické její seriózní a upřímné jednání, klidný hlas, ochota vše znovu a znovu vysvětlit. Bylo patrné, že má za sebou již mnohé zkušenosti a celým procesem prodeje nás provedla velmi profesionálně. Vždy byla ochotná konzultovat mé dotazy po telefonu či mailem.I dnes, po 2 letech od prodeje bytu, mám-li v oblasti realit nějakou otázku, obracím se s důvěrou na ni a jsem si jistá, že v případě budoucí potřeby změny bydlení, se opět svěřím do jejích pečujících rukou. 

Petru Hladíkovou vřele doporučuji jako velmi schopnou realitní makléřku!

Klára Treglerová

Paní Hladíková se nás ujala nejen na profesionální úrovni, ale hlavně jako osoba, na

kterou jsme se mohli obrátit ve všech fázích prodeje a vždy a ochotně nám poradila.

Spolupráce s ní byla pro nás radost. 

Vřele doporučujeme.

Mudr.Bučková

Po sve zkušenosti mohu pani Hladikovou vrele doporucit. Pracuje velmi profesionalne, je spolehliva a seriozni, dodrzuje terminy. Jeji komunikacni schopnosti a prijemne vystupovani ulehcuji jednani jak s kupujicim, tak s prodavajicim.

Miroslav Sčudla  

Spolupráci s paní Hladíkovou vřele doporučuji. S paní Hladíkovou je výborná komunikace, je

vstřícná, ochotná, vše Vám trpělivě vysvětlí. Oceňuji lidský přístup. Spolupráci s ní hodnotím jako perfektní a v budoucnosti se na paní Hladíkovou opět s důvěrou obrátím.

A.H.  

Paní Petře Hladíkové děkujeme za velkou ochotu a příjemnou spolupráci, se kterou nás s vysokou profesionalitou provedla všemi úskalími prodeje bytu k naší spokojenosti, budeme ji dále doporučovat.

M. H.

Chteli bychom touto cestou podekovat pani Hladikove za jeji sluzby pri prodeji nemovitosti. Rychle, spolehlive, velmi seriozni a prijemne jednani, doporucujeme ji s dobrym pocitem dale!!!

Rodina V.  

Velice děkujeme za absolutně profesionální a i individuální přístup. V dnešní době takhle ochotné,lidské a kvalifikované jednání je opravdu ojedinělé. Vřele doporučujeme spolupráci a věříme, že i další Vaše kroky zůstanou stejně dobře hodnoceny. Mnoho pracovních i osobních úspěchů nejen do roku 2019.

Děkujeme Z.Říhová a J.Brejlová  

Absolutely wonderful and professional service! Petra know the market very well and

has excellent ability to make sure everything goes smoothly. I would never consider

using any other firm.

Spencer Menlove 

Paní Petru Hladíkovou jsem poznal při koupi bytu v pražských Dejvicích. Všechna jednání, příprava smluv, právní servis, komunikace s majiteli i transakce proběhly bez jakýchkoliv problémů. Velmi doporučuji pro její lidský a zároveň velmi profesionální přístup.

Děkuji Marcel Sufčák  

Rádi se připojujeme ke kladným hodnocením makléřských služeb paní Hladíkové. Profesionalita, osobní nasazení, zodpovědnost, korektnost k oběma zúčastněným stranám, to vše způsobilo, že se pro naší celou rodinu stala makléřkou číslo jedna. Naše dobré zkušenosti rádi doporučujeme dalším známým.

Karel a Libuše Pilátovi. 

Very professional from start to finish! Especially impressed by the handover of the apartment with both Petra and the owner present going through everything in great detail with all the proper paperwork. I felt very secure being new in the country, and renting an unseen apartment with the help of Petra. The apartment was even better than we had expected, we love it!

Thank you Petra! Erik Mattias Ribbing

Revoluční 724/7

Praha 1

110 00

Česko